Usługi

Catering kanapkowy – zamów go, gdy nie masz czasu na organizację przyjęcia

Catering kanapkowy - usługa na miarę waszych potrzeb.

Przygotowanie nawet dużej imprezy nie jest kłopotliwe, gdy posiadamy pod dostatkiem wolnego czasu na zakupy koniecznych napojów i produktów, a także następnie samodzielne preparacja z nich smacznych przysmaków dla zaproszonych uczestników uroczystości. Wprawdzie nie każdy ma taką swobodę, ale nie znaczy to też, że trzeba porzucić zamiar celebracji znaczącej rocznicy. W takiej sytuacji warto zamówić usługę tzw.cateringu kanapkowego.

Co to jest finger food catering?

Finger food catering, a po polsku catering kanapkowy, to usługa skierowana z reguły do firm, jednakże zamawiają ją regularnie również różne instytucje i osoby prywatne planujące wykwintne spotkania. Polega ona na zaopatrzenie uroczystości w potrawy z gatunku finger food, czyli nieduże przekąski, które można spożyć stojąc i bez konieczności użycia sztućców. Przy idealnym cateringu finger food nie trzeba korzystać talerzyka – to dosłownie porcja na “jeden kęs”. Finger food to najczęściej roladki, sandwicze albo tartoletki owocowe oraz warzywne. Ten model cateringu świetnie sprawdza się na imprezach, podczas których zależy nam na zapoznaniu się wszystkich zaproszonych osób. Umożliwia on uczestniczenie w swobodnych rozmowach, a przy tym nie ogranicza interakcji tylko do osób usadzonych przy konkretnym stoliku.

Catering finger food – jeden stolik dla wszystkich uczestników

Zarówno klienci biznesowi, jak i indywidualni dostrzegą zalety, jakie niesie zlecenie przygotowania cateringu finger food zewnętrznej firmie. Po pierwsze, tym sposobem pozbywamy się trudności z ułożeniem stołów oraz stresu z usadzaniem gości bankietu. Zimne i ciepłe napoje oraz przekąski postawione są na wspólnym stole, do którego każdy podchodzi, kiedy poczuje taką potrzebę. Jest to ogromnie praktyczne zwłaszcza w niedużych aulach, gdzie wykorzystanie odpowiedniej liczby stolików byłoby trudne. Catering finger food natychmiast sprawia również, iż event ma mniej formalny, luźniejszy klimat. Trzeba uwydatnić, iż menu z drobnych przekąsek jest z reguły tańsze niż ekskluzywne obiady, a jednocześnie zapewnia większą możliwość dostosowania ich do potrzeb żywieniowych gości eventu. Co istotne, catering kanapkowy nie wymaga dostępu do kuchni, a to nierzadko bywało poważną przeszkodą przy urządzaniu spotkań w siedzibach firm.

Lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]