Usługi

Catering z dowozem – usługa, która ułatwi organizację rozmaitych wydarzeń

Usługi cateringowe - w tym miejscu przeczytasz o aktualnej ofercie.

Kiedy organizujesz ważny event rodzinny bądź biznesowy, na który chcesz zaprosić dużą ilość uczestników, raczej nie dasz rady samodzielnie zatroszczyć się o posiłki dla gości. Nie każde spotkanie da się obsłużyć kupując napoje oraz szybkie przekąski w supermarkecie – ważne eventy zwykle potrzebują dopracowanej oprawy też w kwestii dań. Wtedy nie powinno się stawiać na stołach uczestników najzwyklejszych ciasteczek oraz słodkich napojów. W takich przypadkach świetnym wyjściem jest skorzystanie z usług firmy cateringowej.

Catering okolicznościowy oraz dla firm – katalog usług doświadczonych catererów

Profesjonalne firmy wyspecjalizowane w dostarczaniu usług cateringu najczęściej proponują kilka jego rodzajów. Są to catering firmowy, catering świąteczny, innymi słowy obsługa spotkań z okazji Wigilii, jak również catering okolicznościowy, zamawiany przede wszystkim na urodziny, śluby czy chrzciny. Oferty te są drobiazgowo dopasowane do charakteru poszczególnych eventów, dlatego dostrzegalnie różnią sięmiędzy sobą np. ceną oraz katalogiem potraw dostępnych w ramach usługi. Decydując się na skorzystanie z usługi cateringowej powinno się pamiętać, by w rozmowie z usługodawcą wyraźnie przedstawić swoje oczekiwania, lecz przy tym być również otwartym na jego propozycje. W końcu dla caterera organizacja eventów różnego typu to jego praca, a wieloletnia praktyka w tym obszarze umożliwia mu podsuwanie rozwiązań, które trafią w gust ogółu naszych gości.

Usługi cateringowe – wyjątkowe posiłki i wykwalifikowana kadra kelnerska

Przyrządzanie potraw nawet dla niewielkiej ilości gości bywa znacznym problemem, szczególnie wtedy, jeśli jesteśmy zmuszeni zrobić to na własną rękę. Zlecenie usługi cateringowej profesjonalnej firmie to zatem spora oszczędność czasu, który możemy poświęcić na koordynację innych kluczowych elementów imprezy. Jest to też sposobność poczęstowania gości fenomenalnymi potrawami przygotowanymi przez najlepszych kucharzy. Trzeba przy tym zaznaczyć, iż ważną cechą potraw przygotowanych przez firmy cateringowe, jest nie tylko porywający smak, ale również ich prezencja. Poza tym firmy, które zajmują się obsługą dużych wydarzeń zapewniają również własną doświadczoną kadrę kelnerską.

Lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]