Usługi Usługi z zakresu finansów

Dlaczego warto zlecać księgowość firmom zewnętrznym?

Kontakty z Urzędem Skarbowym potrafią dla wielu firm stać się źródłem dużych problemów. Aby poradzić sobie z tym bez niebezpieczeństwa dotkliwych przecież sankcji finansowych, niezbędne okażą się fachowe kwalifikacje – a tych nie posiada wielu właścicieli firm. Jeśli więc mało potrafimy w sprawach fiskalnych, dobrym pomysłem okaże się zlecenie ich specjalistom. Większe firmy zwykle angażują swoich księgowych, jednak to wyjście bywa zbyt drogie dla mikroprzedsiębiorstw. Ich właściciele najlepiej zrobią zawiązując współpracę z profesjonalnym biurem księgowym. Jak jednak znaleźć biuro oferujące niezawodne usługi księgowe? O czym musimy wiedzieć, by ustrzec się przykrych niespodzianek?

Usługi księgowe dla przedsiębiorstw

Usługi księgowe oferowane przez profesjonalne firmy zapewniają bezproblemowe funkcjonowanie firmy na wszystkich płaszczyznach. Za ich sprawą bez problemu rozliczymy się z zatrudnionymi, bez błędów obliczając należne im wynagrodzenie. Dzięki usługom księgowym, jak napisaliśmy wcześniej, unikniemy również trudności z fiskusem i możliwych kar finansowych. Dobrze również zaznaczyć, że usługi dobrych biur pozwalają także na bezproblemowe korzystanie z unijnych dotacji – na przykład dla przedsiębiorstw angażujących niepełnosprawnych.

Usługi księgowe – o czym pamiętać?

Opisane zyski staną się jednak osiągalne dla nas jedynie wówczas, kiedy znajdziemy właściwe biuro księgowe. Jak się z tym uporać? Sporo mówi nam o tym to, czy konkretne biuro posiada certyfikat przyznany przez Ministerstwo Finansów – zapewnia on, że oferowane przez nie usługi zawsze są wysokiej jakości. Warto również wybrać usługi księgowe tych biur, które postarały się o ubezpieczeniem OC – w razie pomyłek ewentualne straty zostaną opłacone z otrzymanych w ten sposób pieniędzy.

Lokalizacja:
Kancelaria Rachunkowa Frankowska sp. j.
ul. Mogilska 40/32
31-546 Kraków

Mob.: + 48 605-441-057
E-mail: [email protected]