Usługi

Lokal na imprezę – wybierz ten, który zapewni kompleksowe usługi

Więcej informacji o organizacji imprez firmowych.

Imprezy organizowane przez firmy to nie tylko zabawy integracyjne lub grille dla zatrudnionych i ich bliskich, których celem uformowanie silnych więzi pomiędzy pracownikami i pracodawcą. Coraz częściej firmy organizują prestiżowe eventy, np. po to, by celebrować nowe kontrakty, a także różnorodne konferencje, szkolenia czy bankiety dla klientów biznesowych. Takie wydarzenia muszą być odpowiednio zaplanowane, zwłaszcza jeżeli mają być wykorzystane później działaniach marketingowych.

Gdzie urządzać galę firmową?

Jeśli nie mamy na terenie firmy odpowiednich pomieszczeń, w których można wyprawić galę, należy sprawdzić oferty wynajmu sal, które zdołają pomieścić wszystkich sproszonych gości wydarzenia. Ważne jest, aby miejsce, w którym urządzamy imprezę współgrało swoim stylem do charakteru urządzanej uroczystości. Ekskluzywne spotkania dla akcjonariuszy spółki, w trakcie których celebrowane są jej sensacyjne osiągnięcia, nie mogą mieć miejsca w byle jakim lokalu. Należy w takich wypadkach wyprawić event w klimatycznym miejscu, które wyraźnie podkreśli ważność uroczystości. Z kolei jeżeli na imprezę zaproszeni zostaną uczestnicy nie zamieszkujący w bliskiej okolicy sali trzeba zdecydować się na lokal, znajdujący się w pobliżu rozbudowanej bazy hoteli, do której można dotrzeć w mgnieniu oka.

Wynająłeś już lokal na imprezę? Teraz zatroszcz się o zapewnienie cateringu

Planując event firmowy nie wolno przegapić tak istotnego elementu, jak zapewnienie gościom gorących oraz zimnych napojów i przekąsek. Preferowanym rozwiązaniem będzie zlecenie tego obowiązku kompetentnej firmie cateringowej, która zadba nie tylko o przyrządzanie i dowóz w wyznaczony punkt pysznych potraw dla gości, ale również doradzi w sprawie menu i weźmie na siebie ozdobienie stołów. W czasie prestiżowych gal wskazane jest również zapewnienie obecnym na sali nieskazitelnej obsługi. Należy więc korzystać z pomocy firm cateringowych mających w swoim teamie doświadczonych szefów kuchni, którzy przygotują nie tylko wyśmienite, ale i doskonałe wizualnie dania, jak również kelnerów, którzy profesjonalnie będą serwować kolejne potrawy.

Lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]