Transport i spedycja Usługi

Monitorowany parking przy lotnisku – udogodnienie dla turystów

Parking lotnisko Kraków. Więcej informacji na pandaparking.pl.

Największe plusy podróży lotniczych, które spowodowały, że tego rodzaju transport zyskał duże uznanie, to komfort, możliwość przybycia nawet w najbardziej oddalone zakątki świata i szybkość. Wyjazd, którego elementem jest lot, wiąże się jednak z kilkoma niedogodnościami, z których największą jest niewątpliwie problem dotarcia do portu lotniczego – a masa podróżnych w tym celu musi wszak przejechać kilkanaście kilometrów. Tak dużą odległość najdogodniej jest pokonać własnym autem. Co jednakże uczynić z nim w trakcie samego urlopu? Jak po jego zaparkowaniu dojechać na lotnisko? Te i inne kwestie połączone z przyjazdem do portu lotniczego własnym samochodem rozwiąże znalezienie dobrego parkingu w okolicy lotniskaobsługującego międzynarodowych i lokalnych przewoźników.

Parking przy lotnisku w Krakowie – leć spokojnie, twój pojazd jest w dobrych rękach

Wylatujący z lotniska w Balicach mogą bez problemu zaplanować swój wyjazd tak, aby do portu lotniczego dojechać własnym autem. W Balicach mogą zostawić go na prywatnym parkingu położonego obok samego lotniska. Taki parking zapewnia kompleksową ochronę wozu, zatem w czasie wyjazdu nie muszą oczywiście się o niego zamartwiać. Nad bezpieczeństwem pojazdu czuwać będą stróże, a pomocniczą asekurację stanowi system monitoringu. Korzystanie z oferty parkingu ułatwia opcja elektronicznej rezerwacji, zatem nie musimy martwić się, iż po dotarciu na parking nie znajdziemy miejsca odstawić auta. Teren parkingu jest dodatkowo utwardzony, co jest szczególnie istotne podczas silnych opadów deszczu czy też śniegu.

Parking w Krakowie – gwarancja wsparcia załogi

Jeżeli zdecydujemy się na skorzystanie z usług świadczonych przez parking strzeżony przy porcie lotniczym możemy liczyć też na spore ułatwienia, dzięki którym wyjazd odbędzie się bez kłopotów. Najistotniejszym z nich jest z całą pewnością sposobność skorzystania z przewozu z parkingu na lotnisko, którego cena zawarte są w koszcie usługi parkowania. Prócz tego kierowcy mogą liczyć na pomoc załogi parkingu w wielu wypadkach, jak przykładowo ujście powietrza w oponach czy też rozładowanie akumulatora.

Lokalizacja:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]