wesele kraków, sala weselna kraków i okolice
Usługi

Na co zwrócić uwagę poszukując miejsca na wesele?

Ślub i odbywające się po nim uroczystości weselne to wydarzenie, o którym rodzina młodej pary i ich goście będę pamiętać przez wiele miesięcy, a czasem nawet lat. Jeżeli nowożeńcy postanowią urządzać przyjęcie dla ogromnej ilości osób, pierwszym wyzwaniem, z jakim będą musieli się zmierzyć, jest wybranie odpowiedniego domu weselnego, w którym goście spędzą ten ważny dzień w komfortowych warunkach.

Sala na wesele – wybierz kompleksową obsługę

Wybierając lokal na wesele nowożeńcy powinna rozważyć kilka znaczących okoliczności. Na wstępie musi znać liczbę uczestników wesela, aby być pewnym, że w wybranej sali weselnej bez przeszkód znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla każdego. Zaproszeni muszą mieć wyznaczone miejsce ich przy stole, ale ważne jest także, by mieli salę taneczną. Poza tym para młoda powinna sprawdzić jak daleko od miejsca ślubu znajduje się sala weselna oraz czy dojazd do niej będzie łatwy. Jeżeli na ślub poproszona jest rodzina i znajomi mieszkający w innym mieście, należy poszukiwać sali weselnej, w sąsiedztwie której znajduje się duża sieć hoteli. Trzecią kwestią jest samo zaplanowanie przyjęcia weselnego, a więc znalezienie obsługi kelnerskiej oraz zespołu muzycznego, dekoracja stołów i ułożenie menu. Takie obowiązki mogą przerosnąć możliwości pary młodej, stąd warto wybrać ofertę domów weselnych, które proponują wsparcie w obszarze całościowej organizacji przyjęcia weselnego.

Lokal na wesele dla narzeczonych z małopolski

Narzeczeni z południa Polski, w szczególności z okolic Krakowa, mogą zaplanować zabawę weselną w niezmiernie malowniczym miejscu, jakim jest wiekowy Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w Balicach. W jego salach wesela wyprawia się od setek lat, a każde z nich wyróżnia się zniewalającą oprawą. Pałac dysponuje czterema salami gotowymi podjąć ponad stu gości. Przyjęcie można wyprawić także w ogrodzie przed Pałacem, a wówczas uczestniczyć w nim zdoła bez problemu ponad 300 zaproszonych. Plusem tego domu weselnego jest to, iż zlokalizowany jest jedynie 12 km od Krakowa, który ma bardzo bogatą bazę noclegową. Przejazd orszaku weselnego z kościoła do sali weselnej nie trwa zatem dłużej aniżeli mniej więcej pół godziny.

Lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]