Usługi

Organizacja przyjęć okolicznościowych – postaw na kompleksowe usługi

Szukasz korzystnej oferty przyjęć w Krakowie? Doskonale trafiłeś! Wejdź na https://palacradziwillow.pl/oferta/przyjecia-okolicznosciowe/.

Kiedy ktoś wspomina o urządzaniu wielkiej uroczystości rodzinnej, zapewne naszym natychmiastowym skojarzeniem jest ceremonia ślubna z obiadem weselnym. Tymczasem huczne przyjęcia okolicznościowe, na które czasami zaprasza się grono bliskich z bliskiej i dalekiej rodziny, to także chrzciny, „osiemnastki” czy komunie. Jeśli wykaz zaproszonych gości jest długi, najczęściej nie będziemy w stanie zaplanować przyjęcia i przygotować posiłków dla uczestników we własnym zakresie. W takiej sytuacji powinniśmy zabukować pasującą do okazji salę.

Planowanie przyjęcia okolicznościowego – warto skorzystać z usług firmy cateringowej

Każdy typ uroczystości wiąże się z odmiennymi potrzebami uczestników. W razie imprezy o bardzo rozrywkowej atmosferze, jak np. osiemnastka albo urodziny, w której uczestniczyć będą przede wszystkim osoby dorosłe, uczestnikom wypada zagwarantować nie tylko miejsce, w którym spożyją spokojnie posiłek, ale i pomieszczenie taneczne. Z drugiej strony przyjęcia, w których znaczną część gości mogą stanowić kilkulatki, a więc komunie albo ceremonie chrztu, dobrze jest urządzać w miejscu, które prócz wydzierżawienia sali wewnątrz obiektu oferuje dodatkowo przestrzeń na zewnątrz. Dzięki daniu dzieciom możliwości zabawy w plenerze będziemy mieć pewność, iż nie znudzą się za szybko sytuacją i nie będą domagać się wczesnego powrotu do domu. Dania oferowane uczestnikom też muszą być dobrane do okazji. Planując takie wydarzenie zaleca się zatem sięgnąć po usługi firmy zajmującej się cateringiem, która zatroszczy się o wyśmienite menu, bufet z przekąskami oraz ciepłe i zimne napoje.

Pałac Radziwiłłów w Balicach – imprezy okolicznościowe nawet dla 130 osób!

Wynajęcie lokalu na organizację imprezy okolicznościowej w Małopolsce, szczególnie w dużych miejscowościach, nie jest wielką trudne, jednakże rzadko która oferta może sprostać Pałacowi Radziwiłłów, zlokalizowanemu w podkrakowskich Balicach. Od dziesięcioleci w nieomal dworskiej oprawie urządzane są w nim komunie, chrzciny oraz – rzecz jasna – zabawy weselne, które wszyscy goście będą wspominać przez lata. W Pałacu można zająć jedną bądź kilka sal, w których wygodnie można pomieścić nawet do 130 osób. A gdy zabawa ma być zaplanowana w plenerze, to teren zielony przed Pałacem zmieści nawet ponad 300 gości. Co kluczowe, obsługująca to miejsce firma cateringowa zapewnia kompletną obsługę przyjęcia okolicznościowego, od przygotowania dań, poprzez ułożenie i przystrojenie stolików, aż po doświadczoną załogę szefów kuchni i kelnerów.

Lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]