Transport i spedycja Usługi

Parking przy lotnisku – z myślą o wygodzie podróźnych

Poznaj ofertę parkingu Balice

Latanie staje się coraz popularniejszym środkiem transportu, preferowanym przez turystów, jak i biznesmenów. Jednak zanim usiądziemy w fotelu samolotu, by rozpocząć wycieczkę musimy dojechać na lotnisko. Jeśli zdamy się na publiczne środki transportu, nasze zmartwienia w kwestii dojazdu znikną po dotarciu do portu lotniczego. Wielu z nas jednak woli skorzystać z własnego auta, ale to rodzi pytanie: gdzie go postawić na czas naszego wyjazdu?

Strzeżony parking przy lotnisku – zostaw auto pod opieką

Jasne, że najprostszym rozwiązaniem jest poprosić znajomego lub członka rodziny o podrzucenie pod port lotniczy, a później o odebranie po naszym powrocie. Nie wszyscy jednak mają sposobność organizacji takiego transportu, ponieważ mnóstwo wylotów odbywa się w późnych godzinach nocnych lub w godzinach pracy. Szczęśliwie w niewielkiej odległości od wielu ruchliwych lotnisk, na przykład w podkrakowskich Balicach, powstały całodobowe parkingi, gdzie za niewielką opłatą możemy postawić samochód na kilkanaście dni. Korzystanie z takich parkingów jest bezpieczne – nad naszym samochodem czuwa wyszkolona ochrona, , a zaparkowane auta są ubezpieczone na czas postoju.

Rezerwacja miejsca, pomoc techniczna, transfer na lotnisko – co zapewniają parkingi przy lotnisku w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach zazwyczaj oferują również inne udogodnienia. Na przykład te mieszczące się w Balicach w pobliżu Krakowa gwarantują przez całą dobę swoim klientom transfer na lotnisko, więc dostaniemy się do portu lotniczego w pięć minut i to razem z walizkami. Kierowca parkingu odbierze nas z lotniska również po powrocie. Jeśli w naszym aucie wyładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, będziemy mogli skorzystać z urządzeń rozruchowych, kompresora lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A właściciele samochodów elektrycznych będą mogli użyć odpowiedniej stacji do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można też sprawdzić przed wylotem wagę bagażu podręcznego i upewnić się, że mieści się w dopuszczalnych limitach.

Lokalizacja:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]