Usługi

Profesjonalna opieka nad grobem

Jeśli potrzebujesz zlecić sprzątanie grobów Kraków, zajrzyj tutaj.

Oblicze miejsc spoczynku zmarłych krewnych jest wyrazem naszego szacunku. Nie zawsze niestety mamy czas, by się nimi zaopiekować – także, kiedy groby zlokalizowane są w tej samej miejscowości, gdzie mieszkamy. Prawdziwe trudności stają się naszym udziałem natomiast, jeśli naszych bliskich pochowaliśmy w innej miejscowości – w podobnych przypadkach na opiekę nad grobami z pewnością nie będziemy mieli czasu. Nie sprawia to jednak, że miejsca spoczynku są skazane na to, by zostać brudne – świetnym wyjściem okaże się wtedy oferowana przez firmy opieka nad grobami. Co nam daje taka usługa?

Czemu powinniśmy zdecydować się na opiekę nad grobami?

Na podobną pomoc decydują się nie tylko osoby, którym brak czasu – wśród korzystających z usług specjalizujących się w tym firm łatwo znaleźć także osoby schorowane, które na sprzątanie grobów zmarłych bliskich zwyczajnie nie mają siły. Firmy, których obowiązki to opieka na grobami nierzadko proponują również inne usługi, czyli zakładanie ławeczek lub pomoc w załatwieniu przedłużenia opłaty lub poprawienia liter.

Ile kosztuje opieka nad grobami?

Stawki, które musimy zapłacić osobom czuwającym nad miejscami spoczynku naszych najbliższych są naprawdę zróżnicowane. Zależne są w szczególności od zakresu pomocy – gdy decydujemy się na tylko pojedyncze sprzątanie, wydamy od 30 do 40 zł. Jeśli jednak zależy nam, by firma sprzątała nagrobek regularnie, musimy pogodzić się z kosztem około czterystu zł co dwanaście miesięcy. Pamiętajmy, że koszty zależne są także od wielkości nagrobków, a najdroższe okazuje się czyszczenie rodzinnych grobowców.

Lokalizacja:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]