Transport i spedycja Usługi

Przewóz osób busami do Belgii

Belgia od dłuższego czasu zajmuje czołowe miejsca w rankingach państw najczęściej odwiedzanych przez Polaków. Podróżują oni tam zarówno w celach zarobkowych, jak i wyłącznie turystycznych. Miasta takie jak Bruksela, Gandawa, Antwerpia czy Brugia kuszą do ich odwiedzenia i dla wielu z nas wybierane są za cel urlopowych wyjazdów. Polskie i belgijskie miejscowości są ze sobą całkiem dobrze skomunikowane. Podróżni mogą wybierać między wieloma środkami transportu. Który z nich będzie najlepszy – busy do Belgii, samoloty czy autokary?

Jak dotrzeć do Belgii?

Dla osób, dla których najważniejszy jest jak najkrótszy czas podróży, pierwszym wyborem jest samolot. Połączenie bez przesiadek do Brukseli oferują dwa polskie porty – Okęcie oraz Modlin. Wybierając jednak to rozwiązanie, powinniśmy niestety przygotować się na wydatek rzędu nawet tysiąca złotych, jak również na konieczność zorganizowania transferu z Brukseli do miejsca docelowego. Nieco więcej miast obsługują przewoźnicy autokarowi, jednakże i w ich przypadku nie można liczyć na to, iż zawsze dowiozą nas bezpośrednio do mniejszych miejscowości.

Busy do Belgii w formule door-to-door

Jak poradzić sobie z tymi przeszkodami? Organizując podróż, warto zdecydować się na busy do Belgii. Firmy transportowe mają w swojej ofercie tranzyty w formule door-to-door. Oznacza to, że kierowca odbierze podróżnego z dowolnego miejsca pokrywającego się z trasą busa (lub w jej pobliżu), a już w Belgii zawiezie go bezpośrednio pod wskazaną lokalizację (na przykład do hotelu). Busy obsługujące europejskie trasy są najczęściej bogato wyposażone, gwarantując pasażerom absolutną wygodę. Ci do swojej dyspozycji mają m.in. klimatyzację, bezprzewodowy internet i komfortowe siedzenia.