Usługi

Sprzątanie strychów i piwnic przez profesjonalistów

Sprzątanie strychów i piwnic Kraków - usługa na miarę Twoich potrzeb

W dużej części domów obecne są piwnica i strych. Na ogół miejsca te przeznaczone są na składziki na rozmaite starocie. Zwykle wszystko to, czego nie używamy, wrzucamy albo na strych, albo do piwnicy. Co wtedy, gdy ta zaniedbana powierzchnia domu okaże się być nam niezbędna? Wówczas dobrze jest zdecydować się na pomoc profesjonalnej firmy, która w proponowanej ofercie ma sprzątanie strychów , a także piwnic.

Opróżnianie piwnic i strychów – co usunie firma?

Sprzątanie strychów i piwnic to usługi, które cieszą się zwiększającą się popularnością. Wybierają je ci, którzy z różnych powodów muszą posprzątać ogromną powierzchnię z zagracających ją rzeczy. Fachowa firma może wywieźć zarówno ze strychu, jak i z piwnicy naprawdę wszystko. W grę wchodzą nie tylko małe przedmioty takie, jak potłuczone słoiki, ale także meble czy niedziałający sprzęt elektroniczny. Utylizacja starych mebli, którą wykonują firmy działające i w małych i w dużych miejscowościach, to doskonały wybór, jeżeli w piwnicy czy na strychu schowaliśmy stare szafy, kanapy, fotele, a nawet meblościanki. Samodzielne ich uprzątnięcie jest ogromnym wyzwaniem. Powinno się pamiętać, że w wielu wypadkach na terenie mniejszych gmin, takich wielkogabarytowych przedmiotów można pozbyć się jedynie dwa razy w ciągu roku, ponieważ zakłady gospodarujące odpadami nie podejmują się wywozu takich rzeczy częściej.

Opróżnianie piwnic i strychów – co jeszcze proponują fachowe firmy?

Działające na terenie naszego kraju firmy, które zajmują się sprzątaniem piwnic oraz strychów mogą nie tylko wynieść z tych miejsc znajdujące się w nich odpady oraz nieużywane przedmioty. W ofercie znaleźć można także podstawienie właściwego pojemnika, który przeznaczony jest na odpady. Po jego załadowaniu firma wywozi śmieci, dbając o ich właściwą utylizację. Wszystko ma miejsce naprawdę bez żadnych problemów. Co więcej, nie trzeba też przez chwilę uczestniczyć w sprzątaniu! Pracownicy z ramienia firmy zadbają o to, by w czasie prac wszystko przebiegło jak należy.

Lokalizacja:
MAX-GRUZ
Krakowska 37
30-698 Lusina

Mob.: +48 501 322 008
E-mail: [email protected]