Bezpieczeństwo Strony internetowe w sieci Usługi

Twoja strona została zaatakowana? Zamów odwirusowywanie WordPressa

Zleć usuwanie wirusów ze strony internetowej na wpmagus.pl.

WordPress okazał się w ciągu ostatnich kilku lat tak szeroko rozpowszechnionym systemem zarządzania treścią, iż liczbę witryn i sklepów internetowych tworzonych z jego zastosowaniem liczy się obecnie w setkach milionów. Częstotliwość korzystania z tego CMS-a powoduje, że strony postawione na WordPressie są popularnym celem ataków hakerów. W razie zawirusowania strony złośliwym oprogramowaniem, potrzebne jest czyszczenie zainfekowanego WordPressa.

Komu powierzyć usuwanie infekcji z WordPressa?

Teksty na stronieinternetowej zostały podmienione bez Twojej ingerencji? Ze witryny rozsyłane są wiadomości-śmieci? Na stronie widnieją przekierowania do nieznanych Ci adresów? A może logowanie jest uniemożliwione? To zaledwie kilka z potencjalnych oznak alarmujących o zawirusowaniu witryny. W takich przypadkach nieodzowne jest ekspresowa reakcja, aby usunąć źródło infekcji, a następnie przywrócić stronę do poprawnego funkcjonowania. Czyszczenie WordPressa ze szkodliwych wtyczek albo po atakach hakerów należy zlecić zawodowcom od tego typu działań, gdyż naprawa zainfekowanego WordPressa przeważnie przekracza wiedzę osób, które codziennie parają się tylko projektowaniem stron oraz sklepów www na tym systemie zarządzania treścią.

Czyszczenie malware WordPress – wnikliwy przegląd baz danych oraz plików strony

Profesjonaliści zajmujący się usuwaniem wirusów ze stron opartych na WordPressie w ramach swoich operacji naprawczych przeprowadzają szczegółowe sprawdzenie plików i baz danych strony. Analizują kod zastosowanych na stronie motywów oraz wtyczek, jak również pliki wp-config i htaccess. W czasie naprawy zainfekowanego WordPressa wdrażane są na stronie dodatkowe zabezpieczenia, redukujące ryzyko następnych ataków. Jeśli długotrwała infekcja przyczyniła się do dodania strony do listy wykluczeń (przykładowo w programach antywirusowych), po usunięciu malware z CMS-a specjaliści podejmują też wymagane czynności w celu skreślenia jej z tego typu “czarnych list”. Cykliczne uaktualnianie CMS-a oraz używanych na stronie www wtyczek jest niesłychanie istotne, gdyż likwidacja wszelkich skutków infekcji nie daje pewności, iż taki kazus nie powtórzy się za kilkanaście miesięcy.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]