Strony internetowe w sieci Usługi

Wdrożenie sklepu WooCommerce – zadanie dla profesjonalisty

Tutaj otrzymasz szczegółowe informacje o sklepie WooCommerce.

Masz firmę i chcesz rozszerzyć jej działania o sklep online? Jeżeli dysponujesz już stroną firmową na WordPressie, jak również jeżeli nie masz w ogóle strony internetowej i musisz zacząć od zera, sklep WooCommerce jest idealnym rozwiązaniem.

Dlaczego warto stworzyć sklep internetowy WooCommerce?

Ze względu na to, jak dużą popularnością cieszą się strony projektowane z wykorzystaniem WordPressa, łatwo wywnioskować, że w konsekwencji opracowano wtyczkę pozwalającą na uruchomienie sklepu internetowego na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, bo taka nazwę dano tej wtyczce, ma moc atutów. Podobnie jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce można łatwo spersonalizować z wykorzystaniem darmowych bądź płatnych motywów, a jego obsługa jest prosta. Sklep WooCommerce da się zoptymalizować pod kątem rozmaitych wyszukiwarek, co sprawia, iż jest większa szansa na uzyskanie wyższych pozycji w wynikach organicznych, a w efekcie szybciej dotrzeć do większego kręgu odbiorców. Na skutek użycia odpowiednich wtyczek rozrasta się również elastyczność sklepu. Bez trudu można w nim założyć bramki płatności i zaoferować klientom przekazanie opłaty za zakupy np. przez DotPay.pl albo PayU.pl. WooCommerce umożliwia też ewaluację wyników sprzedaży (generowanie przeróżnego rodzaju statystyk) oraz podpięcie z usługami przedsiębiorstw kurierskich.

Wdrożenie sklepów WooCommerce powierz specjalistom

Tworzenie sklepów internetowych WooCommerce zalecamy powierzyć specjalistom, którzy nie tylko dopasują dowolny szablon do indywidualnych preferencji klienta, ale też zatroszczą się o instalację jedynie wypróbowanych, koniecznych wtyczek, właściwą semantykę kodu sklepu oraz jego bezpieczeństwo. W obrębie sklepu WooCommerce spece utworzą również blog, na którym szybko można przekazywać użytkownikom informacje o nowościach oraz promocjach albo publikować omówienia i różnorodne porady dotyczące oferowanych w sklepie artykułów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]