Usługi

Wypaczone ramy lub starte uszczelki? Zamów serwis okien

Na https://www.serwismeteo.pl zlecisz serwis okien Warszawa.

Cyklicznie wykonywany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortem termicznym w domu i zapobiegnie utracie ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykona wykwalifikowany serwisant? Czemu warto zatrudnić fachowca?

Serwis okien PCV – zapewnij ciepło w swoim domu

Codziennie rozszczelniane, uchylane oraz otwierane okna są narażone na różnego typu zniszczenia i wykrzywienia. Na kondycję okien oraz uszczelek źle działają także czynniki atmosferyczne – zmiany temperatur, opady czy promieniowanie słoneczne. Regularny serwis okien PCV i drewnianych pozwoli zachować je w odpowiednim stanie przez lata. O ile nieskomplikowane działania, jak np. wymiana uszczelek, można zrealizować we własnym zakresie, o tyle do bardziej zaawansowanych prac zaleca się zatrudnić zawodowca. Profesjonaliści oferują szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – regulują ciężko pracujące mechanizmy, redukują docisk okien w lecie, dbają o stosowną izolację termiczną, zapobiegają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Doświadczony zespół serwisu okien może również wykonać wymianę szyby w oknie.

Dlaczego należy korzystać z serwisu okien?

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien pozwala obniżyć utratę ciepła nawet o 30%, co bezpośrednio wpływa na oszczędności na ocieplaniu i gwarantuje mieszkańcom komfort termiczny. Fachowcy zadbają zarówno o okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Serwis okna to jednak nie tylko regulacja mechanizmów odpowiadających za otwieranie i uchylanie skrzydła czy wymiana uszczelek. Fachowiec zadba także o bezpieczeństwo mieszkańców, np. poprzez zamontowanie specjalnych okuć utrudniających włamanie.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]