Transport i spedycja Usługi

Zarezerwuj Kraków Airport Taxi i nie martw się o transport

Na uczęszczanych portach lotniczych złapanie taksówki potrafi okazać się dużym problemem. O ile turyści czy tutejsi z konkretnego miasta z pewnością się z tym uporają, to przedsiębiorcy będą mieć poważne kłopoty – ich obecność w danym miejscu jest zwykle wszak zaplanowana z dużą dokładnością. Dobrze więc zawczasu pomyśleć o transporcie do celu podróży. Firmy świadczące tego typu usługi funkcjonują we wszystkich miastach z dużymi portami lotniczymi – na przykład w stolicy, Łodzi bądź w Krakowie. Warto przy tym zaznaczyć, że takie firmy odznaczają się nie tylko możliwością zlecenia transportu na daną porę – posiadają poza tym wiele innych plusów. Dlaczego zatem warto wybrać usługę Kraków Airport Taxi?

Kraków Airport Taxi – taksówka premium

Atutem usługi Kraków Airport Taxi jest również klasa aut – firma ją proponująca wykorzystuje jedne a najlepszych wersji Mercedesa i innych uznanych producentów samochodów. Nie bez znaczenia jest również fakt, iż wybierając tę opcję transportu nie trzeba dzielić miejsca z innymi ludźmi – auto zarezerwowane jest tylko dla nas i kontrahenta w interesach. Warto wspomnieć też o tym, iż klienci Kraków Airport Taxi mogą jeździć nie tylko po Krakowie – dostępne będzie bowiem zarezerwowanie kursu do innego miasta w Małopolsce oraz dalej.

Kraków Airport Taxi – ceny

Kursy do popularnych Business Parków i siedzib firm, działających w obrębie miasta, pasażerów Kraków Airport Taxi nie będą kosztować więcej niż 100 zł. Na nieco wyższe koszty powinniśmy być gotowi, jeśli zamierzamy zarezerwować podróż do innego miasta leżącego w Małopolsce. Dla przykładu, trasa do Wieliczki do koszt od 80 do 120 zł – w zależności od tego, ilu pasażerów będzie wiezionych jednym kursem. Natomiast na biznesowy wyjazd luksusowym samochodem do Oświęcimia lub Katowic wydamy około trzystu zł. Korzystanie z transportu Kraków Airport Taxi zapewnia wygodne warunki podróży, które usatysfakcjonują najbardziej wybrednych.