Wszystko o zdrowiu

25 lat firmy Vitberg – sprawdź, jak się rozwijała przez lata

Szukasz więcej wiadomości dotyczących marki Vitberg? Skieruj się na https://youtube.com/watch?v=GF0us5HqY-8

Dowiedz się jak wygląda wytwarzanie Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ w Nowym Sączu. Vitberg, który od dwudziestu jeden lat trudzi się produkcją sprzętu do wibroterapii, zaprasza do swojego zakładu na profilu YouTube.

Lata badań w poręcznym urządzeniu marki Vitberg

Urządzenie RAM Vitberg+ to aparat do wibroterapii oscylacyjno-cykloidalnej, mające za zadanie poprawę jakości życia pacjentów chorujących na różne schorzenia. Pełny aparat składa się z 6 modułów stymulujących i 2 nieaktywnych, co umożliwia wystawić całe ciało na działanie drgań. Dzięki rozdzieleniu aparatu na odrębne moduły można swobodnie dokładać do modułu podstawowego poszczególne elementy masujące tak, by dostosować zestaw do potrzeb danego pacjenta.

Vitberg – wysoka jakość i troska o detale

Do składu urządzeń firmy Vitberg używane są wyłącznie certyfikowane elementy, w większości pozyskiwane od rodzimych wytwórców. Poszycie wykonane jest z łatwej do dezynfekcji skóry ekologicznej. Do produkcji Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ używa się innowacyjnych maszyn wysokiej jakości. Wszystkie moduły, jak również ich elektroniczne elementy sterowania, są ręcznie składane, a następnie indywidualnie testowane przed skierowaniem do sprzedaży.

Lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]