Wszystko o zdrowiu

30 dni testu zestawu do wibroterapii Vitberg – opinia redaktora „Polaku lecz się sam”

Co powinieneś wiedzieć o marce Vitberg?

Poznaj wyniki testu zestawu do terapii wibracjami marki Vitberg, którego podjął się redaktor bloga „Polaku lecz się sam”. Opinię dotyczącą Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Szyja przygotowano po 30-dniowym okresie użytkowania modułu.

Vitberg – opinie redaktora bloga „Polaku lecz się sam”

Redaktor testujący Moduł Szyja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ zauważył, iż zaledwie po kilku zabiegach zmniejszyła się u niego intensywność bólu odcinka szyjnego, który jest wywoływany przez wielogodzinną pracę przed monitorem. Ponadto, korzystanie z programu do relaksacji polepszyło także sen testującego, dzięki niwelacji napięcia mięśni oraz odprężeniu ciała.

Blogger „Polaku lecz się sam” podkreśla, że przy używaniu urządzeń do masażu wibracyjnego marki Vitberg ważna jest cykliczność zabiegów, gdyż wtedy działanie wibroterapii odczuwa się szybciej. Za urządzeniem RAM Vitberg+ przemawia też wysoka jakość wykonania, łatwość instalacji, jego estetyka oraz fakt, iż jest to dzieło polskiej marki. Osobom rozważającym zakup pełnego zestawu (bądź tylko niektórych jego modułów) rekomenduje się przetestowanie mat wibracyjnych w placówkach Vitberg działających na terenie całego kraju.

Lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]