Wszystko o zdrowiu

„ABC Zdrowie” o zestawie do wibroterapii firmy Vitberg

Co powinieneś wiedzieć o Vitberg opinie?

Zapoznaj się z wynikami testu redakcyjnego zestawu do wibroterapii marki Vitberg, który przeprowadziła dziennikarka portalu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie redaktorki serwisu „ABC Zdrowie”

Sprawdzono funkcjonowanie pełnego zestawu Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+, składającego się z 6 modułów aktywnych oraz dodatkowych segmentów sprawiających, że korzystanie z urządzenia jest wygodniejsze. W urządzeniu prędkość wibracji można regulować – dostępne są cztery poziomy, z czego ostatni dedykowany jest do treningu sportowego. Moduł bazowy pozwala na wykonanie zabiegów na stopach, odcinku lędźwiowym kręgosłupa i łydkach. Jeżeli zechcemy poszerzyć funkcjonalność urządzenia i dostosować je do własnych preferencji, niezbędne jest dokupienie modułu: Nogi, Biodra, Metabolizm, Kolana lub Szyja. Przy użyciu tych modułów można skutecznie łagodzić drętwienie karku, przeciwdziałać migrenom, zapobiegać bólom kolan i łydek, uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, a nawet wspomagać odchudzanie.

Rehabilitacja z urządzeniami RAM Vitberg+ trwają trzydzieści minut i można je przeprowadzać w profesjonalnych gabinetach oraz domach opieki, jednak pozwalają również na używanie ich we własnym mieszkaniu.

Lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]