Wszystko o zdrowiu

„INN:Poland” z wizytą u producenta zestawów do wibroterapii

Na innpoland.pl/144425,startup-z-20-letnim-stazem-firma-z-nowego-sacza-sprzedala-milion-urzadzen odnajdziesz więcej informacji o marce Vitberg

Zapoznaj się z rozmową portalu „INN:Poland” z założycielem firmy Vitberg specjalizującej się w produkcji Rehabilitacyjnych Aparatów Masujących Vitberg+. Poznaj historię firmy, która zainteresowała się zagadnieniem terapii wibracjami ćwierć lat temu i odtąd wciąż ulepsza swoje produkty.

Zestawy marki Vitberg – opinie klientów są najważniejsze

Terapia wibracjami znana jest w medycynie co najmniej od wieku, natomiast wzmożone badania nad tym sposobem profilaktyki trwają niespełna od 4 dekad. Wibroterapia może stać się alternatywą dla tabletek przeciwbólowych, które być może szybko pomagają, jakkolwiek mają działanie doraźne i są ingerują w równowagę chemiczną organizmu człowieka. Marka Vitberg wyprodukowała już ponad 250 tysięcy aparatów, które są pozytywnie oceniane przez klientów. Rehabilitacyjne Aparaty Masujące Vitberg+ mogą być stosowane do regeneracji mięśni sportowców, są jednak również dedykowane do prowadzenia terapii w domu.

Firma Vitberg założył pięćdziesiąt dwie placówki na terenie kraju, gdzie możliwe jest wypróbowanie urządzenia i przekonanie się o jego skuteczności. Co trzeci odwiedzający Poradnię Vitberg wyraża chęć zakupy takiego aparatu na własność. Z myślą o nich marka Vitberg nieprzerwanie pracuje nad ulepszeniem swoich produktów.

Lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]