Wszystko o zdrowiu

„Kto Cię wyleczy” sprawdza urządzenia do wibroterapii marki Vitberg

Szukasz szczegółowych informacji dotyczących marki Vitberg? Zajrzyj na ktociewyleczy.pl

Czy wibroterapia jest w stanie pomóc osobom cierpią na ból dolnego odcinka kręgosłupa będącym skutkiem pracy przed monitorem? Zapoznaj się z opinią redaktorki serwisu „Kto Cię wyleczy” o aparacie do wibroterapii marki Vitberg.

Aparat RAM Vitberg+ – konkurencja dla przeciwbólówek?

Kiedy pracujemy przed komputerem często odczuwamy ból szyi i ramion, uczucie ciężkości w nogach oraz bóle kręgosłupa. Spowodowane jest to brakiem odpowiedniej ilości ruchu, gdyż niedostatek czasu bywa często przeszkodą do aktywnego uprawiania sportu lub cyklicznych wizyt w gabinecie masażu. Dzięki Rehabilitacyjnemu Aparatowi Masującemu Vitberg+ można natomiast efektywnie rozmasować te części ciała, w których odczuwamy ból. Elementy zestawu do wibroterapii marki Vitberg – w zależności od naszych potrzeb – wprawią w drgania kolana, szyję, plecy, biodra lub nogi. Terapia wibracjami nie tylko pomaga walczyć z bólem, ale również relaksuje, co przekłada się na spokojniejszy sen i obniżenie poziomu stresu. Dodatkowo Vitberg przygotował moduł Metabolizm wspomagający odchudzanie.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ jest zbudowany z modułu bazowego oraz 5 dodatkowych modułów aktywnych. Podział na moduły jest ważną zaletą urządzeń firmy Vitberg: można kupić pełen zestaw wszystkich mat masujących albo wybrać tylko te, które będą nam niezbędne do walki z bólem.

Lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]