Wszystko o zdrowiu

Polski psycholog w UK – profesjonalna pomoc

Skorzystaj z umiejętności polskiego psychologa Leicester na psychoterapia-uk.pl

Po wejściu naszego kraju do Unii Europejskiej i otwarciu zagranicznych rynków zatrudnienia na naszych obywateli Polacy chętnie zaczęli emigrować na Wyspy. Obecnie zjawisko emigracyjne jest znacznie mniejsze, ale nadal nie brakuje osób skłonnych do pracy właśnie na Wyspach. Nierzadko jednak emigracja do Wielkiej Brytanii może stwarzać mnóstwo kłopotów, z którymi bez pomocy uporać się jest wyjątkowo trudno.

Polski psycholog w UK – w jakiego rodzaju okolicznościach jest niezbędny?

Przebywanie na emigracji oraz wynikające z tego odseparowanie od bliskich, a także zatrudnienie w obcym państwa, rodzą wiele komplikacji, którym naprawdę trudno jest sprostać. Separacja z bliskimi nierzadko powoduje bardzo dużą sytuację stresową. Ponadto nieraz pojawiają się też trudności ze znalezieniem etatu czy integracją z nowymi współpracownikami. Nieznajomość języka, która nadal jest dość często spotykana, powoduje, że w krótkim czasie dochodzi do odcięcia się od kolegów z pracy. A od tego już tylko mały krok do istotnych wahań nastroju lub zwiększenia liczby zachowań agresywnych. Zachowania te bardzo trudno jest poskromić samodzielnie. W związku z tym nie wolno obawiać się sięgania po wsparcie specjalisty. Sesja z psychologiem jest najlepszym rozwiązaniem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda przebieg rozmowy?

Rozmowy z psychologiem przeprowadzane są w bezpiecznej atmosferze oraz dyskretnej. Nie trzeba bać się, że historie opowiedziane podczas wizyty będą powierzone komuś innemu. Psychologa obowiązuje bowiem zachowanie tajemnicy , z której zwolnić ma prawo tylko sąd. Przed psychologiem nie należy ukrywać swoich kłopotów oraz słabości – jego zadaniem jest pomoc w ich przezwyciężeniu. Psycholog instruuje, jak uporać się ze stresującymi wydarzeniami, jak również pomaga nazywać sytuacje , które mają charakter konfliktowy. Polski psycholog w UK to najlepszy wybór. Konsultacja odbywa się po polsku, co sprawia, że przebiega sprawniej oraz bardziej swobodnie. Osoba przychodząca z kłopotami nie powinna się wszak zastanawiać się, czy będzie zrozumiana i czy sama prawidłowo pojmie to, co radzi jej specjalista.

Lokalizacja:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339