Wszystko o zdrowiu

Test zestawu do wibroterapii Vitberg – opinia autora bloga „Testy outdoorowe”

Potrzebujesz szczegółowych wiadomości dotyczących marki Vitberg? Wejdź na www.testyoutdoorowe.pl

Wibroterapia, czyli stymulowanie organizmu człowieka wibracjami o różnej częstotliwości, może wyraźnie podnieść komfort życia pacjentów cierpiących z powodu bólu nóg, szyi oraz kręgosłupa. Moduły masujące rodzimej marki Vitberg opracowano z myślą zarówno o pacjentach poradni rehabilitacyjnych oraz klinik, jak i o prywatnych użytkownikach.

Zestawy Vitberg – konstrukcja i sposób działania

Moduły do wibroterapii RAM Vitberg+ to wysokiej jakości zestaw, składający się z modułu bazowego (niezbędnego do funkcjonowania całości zestawu), 5 modułów aktywnych i 2 nieaktywnych, wykorzystywanych do ułożenia ciała w wygodnej pozycji podczas zabiegu. Podstawowy moduł pozwoli na efektywny masaż kręgosłupa i nóg, a także posłuży do relaksacji i walki z symptomami stresu.

Urządzenie złożone jest z najwyższą starannością i wygląda estetycznie. Wykorzystane komponenty i materiały w większości są produkowane nad Wisłą. Uruchomienie i podłączenie kolejnych modułów nie jest skomplikowane. Dzięki poręcznemu pilotowi możemy dobrać właściwy poziom intensywności wibracji. Urządzenie do terapii wibracjami RAM Vitberg+ przyda się zarówno sportowcom, jak i osobom starszym.

Lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]