Wszystko o zdrowiu

„Uroda i Zdrowie” testuje urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg

Tu uzyskasz więcej szczegółów o marce Vitberg

Zapoznaj się z wynikami testu urządzenia do terapii wibracjami marki Vitberg, który przeprowadzili redaktorzy serwisu „Uroda i Zdrowie”. Opinia odnośnie Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Metabolizm została przygotowana po miesiącu korzystania z produktu.

Vitberg – opinia autorki bloga „Uroda i Zdrowie”

Zestaw marki Vitberg jest łatwy do instalacji. Dosłownie chwilę po podpięciu modułów do części bazowej można zacząć masaż wibracyjny nadbrzusza, śródbrzusza oraz okolic bocznych i podżebrowych brzucha. Drgania działają stymulująco na pracę jelit. Vitberg opracował również moduł Biodra, który wprowadza w wibracje m.in. mięśnie czworogłowe i dwugłowe oraz pośladkowe uda. Częstotliwość drgań modułów regulowana jest pilotem. Po niespełna kilku dniach stosowania modułu Metabolizm redaktorka Urody i Zdrowia zauważyła u siebie pobudzenie procesów przemiany materii, a w efekcie – na zakończenie miesięcznego testu – spadek wagi.

Zestaw RAM Vitberg+, z którego można korzystać również przy schorzeniach mięśni, układu kostno-stawowego bądź do niwelowania innych dolegliwości, dostępne są w licznych placówkach i punktach rehabilitacyjnych na terenie Polski.

Lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]