Wszystko o zdrowiu

Wibroterapia. Urządzenia firmy Vitberg – opinie

Więcej w temacie Vitberg opinie na www.wibroterapia.com

Z każdym rokiem terapia wibracjami znajduje uznanie w coraz to nowych obszarach:kosmetologii, rehabilitacji czy sporcie wyczynowym. Niewiele osób jednak ma świadomość, że w to właśnie w w kraju nad Wisłą wytwarzane są aparaty do wibroterapii, które mogą służyć zarówno lekarzom, sportowcom i fizjoterapeutom, jak i zwykłemu Kowalskiemu .

Vitberg – w 100 % polskie urządzenia do terapii wibracjami

Produkcja urządzenia RAM Vitberg+ ma miejsce w nowosądeckiej fabryce. Część produkcyjna podzielona jest na kilka działów, m.in. na: montownię, szwalnię, dział elektroniki i wykrawalnię. Zaprojektowanie urządzenia trwało kilka lat. Moduły Vitberg składane są ręcznie, a poszczególne ich elementy poddawane są wielu testom. Poszycie aparatu szyte jest ekologicznej skóry, stosowanej w przychodniach i szpitalach, ponieważ jest wytrzymała i łatwa do odkażenia.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – do domu i do profesjonalnego gabinetu

Z aparatów marki Vitberg, które składają się z urządzenia bazowego, 5 modułów stymulujących i 2 nieaktywnych, można używać zarówno w zaciszu domu, jak i w gabinetach rehabilitacyjnych i klinikach. Wychodząc naprzeciw potrzeb profesjonalnych gabinetów, firma Vitberg włączyła do oferty produkcję foteli oraz kozeteksłużących do właściwego ułożenia pacjenta podczas sesji wibroterapii.

Lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]