Wszystko o zdrowiu

Zobacz proces produkcji zestawów do wibroterapii marki Vitberg

Po więcej informacji o Vitberg opinie skieruj się tutaj

Nieważne czy jesteś wyczynowym sportowcem czy Panią domu, z pewnością zestaw RAM Vitberg+ może przyczynić się do poprawy jakości Twojego życia. Zobaczmy wspólnie miejsce, w którym wytwarzane są moduły do wibroterapii nowosądeckiej firmy Vitberg.

Urządzenia firmy Vitberg – opinia Mistrza Świata w kickboxingu

Dołącz do Pani Bogusławy oraz Mistrza Świata Łukasza Pławeckiego w trakcie ich pobytu w centrali firmy Vitberg i posłuchaj, jak pomogły im zestawy do terapii wibracjami tej marki. Regeneracja organizmu po ciężkich treningach, spowolniony metabolizm, stres czy bolące biodro – właśnie do przeciwdziałania takim dolegliwościom zostały stworzone aparaty do masażu wibracyjnego.

Vitberg – kilka słów o firmie

Firma Vitberg jest polskim producentem urządzeń do wibroterapii, która w rezultacie wieloletnich badań nad tą dziedziną opracowała autorski produkt – modułowy Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Moduły są montowane w całości w Nowym Sączu, z polskich komponentów, a wszelkie ich części są ręcznie składane. Vitberg kładzie nacisk na ścisłą kontrolę jakości, z tego powodu przed oddaniem do użytkowania wszystkie moduły są dokładnie sprawdzane. Z myślą o swoich pacjentach, ponieważ tak są traktowani klienci firmy, Vitberg wciąż ulepsza oferowane produkty, uczestnicząc w pracach badawczych nad urządzeniami, jak również procesami powiazanymi z wibroterapią.

Lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]