Wymiar sprawiedliwości

Kancelaria radców prawnych – odszkodowania za wypadki komunikacyjne

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. posiada wyjątkowo rozbudowany dział dochodzenia odszkodowań. Główne kategorie spraw z jakimi przyszło się nam dotychczas mierzyć to przede wszystkim odszkodowania za zagubiony bagaż czy nieudane wakacje, odszkodowania za wypadki komunikacyjne lub za szkodę będącą skutkiem czynów niedozwolonych, takich jak błędy medyczne i pobicie. Przykłady tego rodzaju zdarzeń można bez problemu wymieniać, ale ważne jest to, że każdorazowo w przypadku powstania szkody jesteśmy przygotowani do udzielenia pomocy prawnej.

Odszkodowania za błędy lekarskie i wypadki komunikacyjne

Codziennie podejmujemy się dochodzenia odszkodowań w różnego typu sprawach. Mamy doświadczenie w odszkodowaniach powstałych w wyniku wypadków zarówno komunikacyjnych, jak i innych, jak np. upadek na uszkodzonej nawierzchni. Często podejmujemy też sprawy wynikłe ze strat zaistniałych w trakcie wyjazdów wakacyjnych, związanych m.in. z niezgodnością wykupionej oferty z rzeczywistymi warunkami panującymi w hotelu lub kiedy bezzasadnie nie wpuszczono nas do samolotu. Zgłaszają się do nas również osoby pokrzywdzone na skutek błędów medycznych, takich jak przepisanie nieodpowiednich leków, leczenie przez stomatologa niezgodnie z zasadami sztuki lekarskiej czy powikłania przy operacji lub porodzie.

Działania kancelarii radców prawnych w postępowaniu o odszkodowanie

Podczas prowadzenia spraw odszkodowawczych zmagamy się z drastycznymi doświadczeniami naszych Klientów, takimi jak wypadek samochodowy, w skutek którego bliska im osoba straciła życie, kalectwo spowodowane przez nieudolnego lekarza czy pobicie. Zawsze wiąże się to także z wieloletnią traumą, z jaką przychodzą do nas osoby poszkodowane. Naszym obowiązkiem jest ocena stanu faktycznego, a następnie na jego podstawie oszacowanie jakiego odszkodowania może domagać się poszkodowany. Brak jest w tej kwestii sztywnych wytycznych, jednakże nasze doświadczenie zawsze pozwala nam na podanie Klientom informacji, która ułatwia im podjęcie decyzji co do dalszego toku sprawy.