Wyposażenie i urządzanie wnętrz

Nowoczesne meble z litego drewna kupisz od polskiego producenta

Zamów meble designerskie w Warszawie na https://stfurniture.com/sklep/.

Nasze domy i to jak je aranżujemy, potrafi wiele zakomunikować o naszym charakterze, wyczuciu estetyki oraz o tym, jak pojmujemy wygodę. Wielu z nas już nie satysfakcjonuje oferta wszędobylskich sieci sklepów meblarskich, w których można nabyć meble, produkowane w setkach tysięcy sztuk, jednakowe dla polskich nabywców, jak i tych z innych części świata. Wskutek tego poszukujemy mebli, które nie tylko będą bardzo ergonomiczne, ale też będą okazywać nasz charakter. Takie są meble polskiego studia projektowego Swallow’s Tail Furniture.

Marka Swallow’s Tail Furniture – krajowy producent mebli rzemieślniczych

Firma Swallow’s Tail Furniture działa od 2012 roku i tworzy ją para projektantów z Wrocławia z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży. Aczkolwiek jedyne w swoim rodzaju meble proponowane przez studio STF to następstwo skrupulatnej pracy większego teamu pracowników, składającego się z wykwalifikowanych konstruktorów, technologów oraz rzemieślników. Marka Swallow’s Tail z niezwykłą troską podejmuje się procesu tworzenia kolejnych linii mebli, oddając każdemu ze stadiów – od początkowego szkicu, przez przygotowanie prototypu, aż po dobór drewna najwyższej jakości – sto procent uwagi. To wyjątkowe dopracowanie najdrobniejszych detali każdego nowego projektu powoduje, iż meble marki STF wyróżniają się w zasadzie perfekcyjnym wykończeniem. Nie jest zatem zaskoczeniem, że projekty z tego studia uzyskały sporo nagród branżowych i można natknąć się na nie na targach wnętrzarskich w kraju i za granicą (przykładowo we Frankfurcie, w Paryżu czy w Łodzi).

Nowoczesne meble studia STF – nie tylko stoły do kuchni i ławki

Wszelkie produkty Swallow’s Tail Furniture, również meble dla dzieci, można kupić wprost ze strony internetowej marki. Prócz praktycznych stolików kawowych, biurek i stołów do jadalni, ten producent mebli drewnianych oferuje też ławy, komody oraz krzesła, a także drewniane akcesoria do wnętrz (takie jak ramy luster oraz świeczniki). Co ważne, zakupy mebli Swallow’s Tail Furniture można zrealizować w ratach. Nowoczesne meble studia STF można zamówić też w salonach meblowych w Europie (m.in. w Belgii czy w Niemczech) oraz na terenie całego kraju (przykładowo w w Lublinie, w Szczecinie czy w Warszawie).

Lokalizacja:
Swallow’s Tail Furniture
ul. Olecka 23
04-980 Warszawa

Mob.: +48 664 998 811
E-mail: [email protected]