Robienie zakupów Wyposażenie i urządzanie wnętrz

Okiennice dekoracyjne shutters – dom w zupełnie innym stylu

Po więcej informacji o shutters okiennice skieruj się tu.

Projektując aranżację wnętrza, sporadycznie przeznacza się wiele uwagi na okna. W większości wypadków decyzja pada na standardowe aranżacje, to znaczy firany oraz zasłony, które nieraz łączone są z żaluzjami. Jednak jest jeszcze inne mniej znane w Polsce rozwiązanie – okiennice wewnętrznea więc shuttersy.

Na okna, ale również na drzwi garderoby – wykorzystanie nowoczesnych okiennic wewnętrznych

Podstawową cechą shuttersów (czy też w spolszczonej wersji – szutersów) jest to, że lamele zainstalowane na tego typu okiennicach dekoracyjnych poruszają się, a więc można bez trudu je ustawić pod różnymi kątami, w zależności od potrzeb mieszkańców. Producenci wytwarzają je z listw drewnianych, z płyt pilśniowych, a także polichlorku winylu (PCV). Shuttersy instaluje się przede wszystkim na oknach, aczkolwiek bardzo dobrze sprawdzają się też na drzwiach bądź w szafach. Okiennice ozdobne shutters to co prawda dodatek na okna, który w w Europie domach widuje się jeszcze stosunkowo rzadko, ale gros z nas z pewnością przyjrzało się im w telewizji lub w kinie, ponieważ te okiennice są niezwykle popularne na terenach z ciepłym klimatem, a więc w Nowej Zelandii oraz RPA.

Shuttersy nadają pomieszczeniom bardzo ciekawy wygląd

Oprócz tego, że shuttersy okiennice dekoracyjne shutters rewelacyjnie wyglądają, mają one także zastosowanie. Za ich pomocą można kontrolować użycie energii słonecznej: latem hamować nagrzewanie się pomieszczeń, a zimą – zapobiegać ucieczce ciepła. Shuttersy pasują do rozmaitych stylów wnętrz i można zainstalować je na przeważającej większości ram okiennych. Produkuje oraz instaluje się je na zlecenie, co skutkuje tym, iż są bez wątpienia droższym rozwiązaniem niż na przykład rolety. Shuttersy jednakże nadają wnętrzom niesłychanie szykowny wygląd, przez co zwiększają wartość nieruchomości. Warto dodatkowo podkreślić, iż ustawienie lameli okiennic wewnętrznych typu shutters jest ustawia się bez pomocy łańcuszków, co posiadacze psotnych psów i kotów czy rodzice małych dzieci, które mogłyby zaplątać się sterczące łańcuszki, uznają zapewne za dodatkowy plus.

Lokalizacja:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]