Robienie zakupów Wyposażenie i urządzanie wnętrz

Rolety dzień i noc – dla fanów pełnej kontroli

Rolety dzień i noc są jednym z najbardziej lubianych rodzajów rolet. Roleta dzień noc to idealna opcja do wnętrza dla wszystkich tych, którzy pragną kontrolować ilość światła w pomieszczeniach. Jest to także fantastyczny pomysł na zaaranżowanie pokoju, w którym chcemy odrobiny prywatności – do gabinetu, sypialni albo pokoju dziecka, ale nie skutkujące całkowitym zaciemnieniem. Najbardziej lubianym rodzajem rolet dzień noc jest zebra. Rolety dostępne są w wielu rozmiarach (standardowym, mini lub na wymiar) oraz różnych wariantach kolorystycznych.

Roleta dzień noc zebra w salonie i pokoju dziecka

Popularna roleta dzień noc zebra to model składający się z pasków w różnych kolorach. Trójkolorowa tkanina lub rolety w pasy o tym samym kolorze, a różnych odcieniach, to kolejna propozycja na zaaranżowanie i ożywienie Twojego wnętrza.
Do jakiego pomieszczenia będą pasować rolety dzień noc? Możliwości są wręcz nieograniczone. Właściwie dobrany kolor ożywi lub stonuje atmosferę wnętrza. Umiarkowany poziom zaciemnienia gwarantuje mini roleta dzień noc, dlatego trafionym pomysłem jest zamontowanie jej w pokoju gościnnym lub innych pomieszczeniach, w których nie chcemy nadmiaru światła, ale nie wymagamy stuprocentowego zaciemnienia. Może to być także pokój noworodka lub łazienka.

Rolety dzień noc – zastosowanie

Poza wymienionymi już wcześniej pomieszczeniami, w których nadmiar promieni słonecznych może przeszkadzać w spaniu lub odpoczynku, istnieje jeszcze kilka możliwości na zastosowanie rolet dzień noc. Jakich? W pokoju, gdzie duża powierzchnia jest przeszklona. Masz taki salon? Postaw na roletę dzień i noc, dzięki której będzie możliwa regulacja zaciemnienia lub natężenia światła , na przykład podczas wieczornego seansu z rodziną.
Rolety dzień noc pasują też do każdego współczesnego wnętrza, w którym nie sprawdzą się klasyczne zasłony i firanki. Rolety w pasy – poza umożliwieniem zaciemnienia – pełnią też rolę dekoracyjną. Bogata kolorystyka i nowoczesne wzornictwo powodują, że pomieszczenie może nabrać minimalistycznego bądź nowatorskiego charakteru. Podsumowując: skorzystaj z rolet dzień noc, jeżeli pragniesz osiągnąć efekt zaciemnienia, ale nie stuprocentowego.