Robienie zakupów Wyposażenie i urządzanie wnętrz

Rolety na okna? Tylko od polskiego producenta

Nie masz pomysłu na modne i nowoczesne zaaranżowanie swojego mieszkania? Jeden, niedrogi produkt może zupełnie zmienić styl i wygląd pomieszczenia. Mowa o wewnętrznych roletach okiennych. Z pomocą takiej przesłony możesz dodać koloru dowolnemu pomieszczeniu albo nadać mu przytulnego i intymnego charakteru. Profesjonalista z krakowskiego sklepu mającego w swojej ofercie rolety dzień i noc doradzi, jak podjąć dobre, zakupowe decyzje.

Jak wybrać rolety?

Okiennych rolet wewnętrznych jest wiele modeli. Można je podzielić według różnych kryteriów. Jeśli idzie o tworzywo, to są rolety materiałowe wyprodukowane z nowoczesnych tkanin, które w różnym zakresie przepuszczają światło. Jest to zwykle poliester – łatwy do czyszczenia oraz nieskomplikowany w utrzymaniu.
Ze względu na przeznaczenie można podzielić rolety na ścienne i okienne. Inny podział to poziom zaciemnienia. Tutaj wyjątkowo popularnym rodzajem są rolety dzień i noc typu 100% zaciemnienia bądź zebra.
Następna klasyfikacja to rolety na wymiar lub standardowe. Pierwszy rodzaj zaleca się do okien o niekonwencjonalnych rozmiarach, z dużą ilością segmentów albo wieloma ozdobnymi elementami. Jeśli chodzi o design, to wzornictwo rolet jest zgodne z aktualnymi, wnętrzarskimi trendami.

Czy rolety okienne są drogie?

Z uwagi na fakt, że konkurencja na rynku rolet jest ogromna, tak jak wciąż rosnąca liczba producentów, aktualnie rolety możesz kupić w dość zachęcających cenach. Regularna cena jest niska, a do tego dochodzą także promocje i akcje specjalne, kiedy produkt można kupić z dodatkową zniżką. Rolety okienne są niedrogie i zasadniczo każdy może sobie na nie pozwolić.
Bezinwazyjny montaż, bogata kolorystyka i nowoczesne projekty powodują, że taka przesłona na okna staje się coraz bardziej popularna. Koszt zakupu w porównaniu do jakości i długiej żywotności rolety jest nad wyraz atrakcyjny, stąd nie brakuje miłośników takiej koncepcji na urządzenie wnętrz.