Wyposażenie i urządzanie wnętrz

Urządzasz mieszkanie? Pamiętaj, żeby zamówić nowoczesny stół do jadalni

Potrzebujesz stołów nowoczesnych? Wejdź na stfurniture.com.

Czy ustawiony w kuchni, w jadalni bądź w przeznaczonej dla niego przestrzeni loftu, stół zawsze jest kluczowym meblem w mieszkaniu. Dlatego zamawiając stół trzeba brać pod uwagę nie tylko jego odpowiedni design, ale również jego jakość.

Stół – centralny punkt

W salonie przebywamy przez większość czasu i tam także głównie się relaksujemy, aczkolwiek to stół jest rzeczywistym sercem mieszkania. Momenty spędzone na wspólnym spożywaniu posiłków z najbliższymi mocno przyczyniają się do utrwalenia relacji rodzinnych i przyjacielskich. Stół integruje, jako że pozwala na bliskość dużej ilości ludzi na niewielkiej przestrzeni, co w efekcie wzbudza potrzebę rozmowy między ludźmi. Powinno się zaaranżować dom tak, by wydzielić w nim punkt na położenie stołu w odpowiedniej odległości m.in. od głośnego telewizora. Dzięki temu nie tylko najzwyklejsze posiłki, ale również przyjęcia wigilijne bądź imieninowe pomogą uczestnikom skoncentrować się na tym co w danej momencie jest istotne, czyli interakcji z rodziną czy też ze znajomymi. Liczne badania pokazują poza tym, iż jedzenie przy stole pozwala wytworzyć poprawne nawyki żywieniowe również u dzieci. Przy stole konsumujemy posiłki wolniej oraz bez odczuwania stresu, na co bezpośredni wpływ ma, oczywiście, interakcja z bliskimi.

Nowoczesny stół do kuchni – ogromna solidność wykonania

Stół do jadalni bądź kuchni musi być solidny. Będzie bowiem codziennie w użyciu, częstokroć nie tylko zjeść obiad, ale też jako miejsce nauki, zrealizowania jakichś prac, które wymagają większej poziomej powierzchni czy nawet rozrywki, przykładowo układania puzzli z pociechami i gry w pasjansa bądź w gry planszowe. Współczesne designerskie stoły z litego drewna od uznanych projektantów cechują się nadzwyczajną solidnością wykonania, imponującym wzornictwem jak również naturalnością surowców użytych do ich wytworzenia (między innymi drewno dębowe i orzechowe), których próżno szukać w ofercie popularnych salonów meblowych. Projektanci designerskich stołów mają w swojej ofercie również stoły rozkładane, praktyczne w razie okolicznościowych spotkań w większym gronie znajomych. Zamawiając designerski stół z litego drewna możemy być pewni, że nabywamy stół, który wytrzyma lata. Otrzymujemy także możliwość jego personalizacji, a w konsekwencji dokładniejszego dostosowania go do dowolnego stylu, w jakim chcemy urządzać dom.

Lokalizacja:
Swallow’s Tail Furniture
ul. Olecka 23
04-980 Warszawa

Mob.: +48 664 998 811
E-mail: [email protected]