Zagadnienia motoryzacyjne

Jak wybrać kufry do motocykla

Sprawdź, gdzie zamówić kufry Givi.

Nie ma większego znaczenia, czy jesteś entuzjastą dalekich wypraw motocyklowych, czy na motocyklu dojeżdżasz do pracy – zapewne nierzadko musisz przetransportować jakikolwiek bagaż, a jak zapewne wiesz, nie zawsze jest to proste. Niektóre przedmioty z pomyślnością przetransportujesz w plecaku, jakkolwiek nie wszystko się tam zmieści. Jednym z najbardziej wygodnych oraz bezpiecznych sposobów na przewóz bagażu jest kufer na motor. Jakkolwiek jaki kufer na motocykl zakupić?

Kufry motocyklowe – typy / Kufry na motocykl – typy / Kufry do motocykla – odmiany / Rodzaje kufrów motocyklowych

Kufry motocyklowe dzieli się na kufry centralne oraz boczne. Kufer na motocykl centralny to taki kufer, jaki jest instalowany na tyle motocykla, kufry boczne tudzież mocuje się po jego lewej i prawej stronie.
Oba warianty kufrów mają swoje atutu. Kufry centralne są o wiele bardziej pojemne oraz stabilne, a na domiar tego – po zamontowaniu na nie odpowiedniej nakładki – mogą służyć jako oparcie, co poprawia komfort jazdy pasażera.
Kufry boczne są nie mniej bezpieczne, możesz je kupić pojedynczo lub od razu w zestawie. Są niesłychanie zróżnicowane, właśnie dlatego nim dokona się kupna, warto zapoznać się ze szczegółowymi opisami pojedynczych produktów – i zakupić taki kufer, jaki najlepiej odpowiada naszym oczekiwaniom.

Kufry na motor marki GIVI / Kufry motocyklowe marki GIVI / Kufry do motocykla marki GIVI / Kufry motocyklowe GIVI

Nie musisz wybierać między centralnym a bocznym kufrem do motocykla – z powodzeniem zamocujesz jednocześnie oba warianty, a to pozwoli Ci przetransportować jeszcze większą ilość bagażu.
Dokonując definitywnego wyboru kufra na motor, zwróć uwagę nie jedynie na cechy produktu, jednak również na jego markę. My polecamy w szczególności firmę GIVI, która na gigantyczne doświadczenie w produkcji kufrów motocyklowych oraz idealny stosunek jakości do ceny. Kufry do motocykla GIVI są trwałe oraz funkcjonalne – a to najistotniejsze.

Lokalizacja:
MOTO-TOUR
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: 602 138 128
E-mail: [email protected]