Zagadnienia motoryzacyjne

Oświetlenie dla automotive i mobility – zamów je u producenta z Krakowa

Więcej informacji o ofercie producenta oświetlenia dla automotive i mobility.

Oświetlenie samochodowe to niezwykle ważny element bezpiecznej jazdy pojazdem. Niewłaściwe ustawienie świateł lub zignorowanie konieczności wymiany uszkodzonego oświetlenia może w rezultacie prowadzić do niebezpiecznej sytuacji na drodze, co częstokroć kończący się kolizją. Korzystanie z wysokiej klasy niezawodnego oświetlenia jest istotne szczególnie w przewozie zbiorowym, gdzie firma transportowa codziennie musi zapewnić bezpieczeństwo setek pasażerów. Jednym z rodzimych dostawców wysokiej jakości oświetlenia dla automotive i mobility jest spółka OE Industry z Krakowa.

Jakie produkty ma w swojej ofercie polski producent oświetlenia do autobusów?

Właściwie w asortymencie OE Industry znajduje się każdy rodzaj oświetlenia samochodowego. Prócz lamp bocznych, przednich i tylnych do autobusów, pojazdów budowlanych, tramwajów czy kamperów, spółka oferuje także LEDowe reflektory robocze, w tym zdolne do wielogodzinnej pracy w niekorzystnych warunkach pogodowych i emitujące światło o barwie zbliżonej do światła naturalnego naświetlacze, maszty oświetleniowe oraz najaśnice, które wykorzystywane są m.in. przez kierowców pojazdów off-road, agro czy specjalnych. Z kolei producenci pojazdów uprzywilejowanych (np. tych dla służb miejskich bądź pomocy drogowej) mogą wyposażyć się w OE Industry w LEDowe i halogenowe oświetlenie ostrzegawcze, w tym także stosowane przez wybrane służby światła niebieskie i białe. Lokalny producent oświetlenia samochodowego nie pominął też lamp wewnętrznych (w tym poręcznych lamp do czytania), które bardzo podnoszą jakość życia profesjonalnych kierowców, którzy spędzają wiele tygodni w podróży. A to ledwie ułamek produktów OE Industry.

Spółka OE Industry – światowy lider oświetlenia dla automotive i mobility

Kontrahenci OE Industry już od dawna wiedzą, iż spółka ta nie jest zwyczajnym producentem oświetlenia dla automotive i mobility. To doświadczona grupa specjalistów gotowa wcielić w życie pomysł kontrahenta, tworząc wysokiej jakości oświetlenie od początkowego projektu na papierze, przez produkcję prototypu, aż po certyfikację lampy. Spółka oferuje także wsparcie posprzedażowe. Wskutek wnikliwych analiz oczekiwań swoich kontrahentów, silnego naciskowi na kompleksowe testowanie opracowywanych produktów, jak również budowania wykwalifikowanej kadry ekspertów, OE Industry zyskało pozycję lidera w sektorze oświetlenia dla automotive i mobility.

Lokalizacja:
OE INDUSTRY Sp. z o.o.
ul. Marcika 6
30-443 Kraków

Tel.: +48 12 442 00 05
E-mail: [email protected]